Skulptur konstglas

845175

SKULPTUR, i form av fågel, konstglas, signerad F.M. Ronneby, Sweden, höjd ca 27 cm

Smärre slitage

Glas, Konstglas

Skulptur konstglas

Budhistorik (10 bud)
6527194
6526664
750
6526661
650
6526632
600
6515338
550

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.