Gervasoni fåtöljer 1 par

845958

GERVASONI, fåtöljer, 1 par, 1900-talets andra hälft, rotting, bambu, brännmärkta Gervasoni, sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage, rotting något lös bitvis

Möbler, Fåtöljer

Rum 21

Gervasoni fåtöljer 1 par

Budhistorik (3 bud)

6509312
2 600
6509308
1 400
6505274
500

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.