Hellevi Ojanen 6 stolar

846150

HELLEVI OJANEN, STOLAR, 6 st, modell 621, Artek 1950/60-tal, lakerad teak med konstläderklädsel, bredd 46 cm, sitshöjd 43 cm, höjd 72,5 cm

Lätt slitage

Möbler, Stolar, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Hellevi Ojanen 6 stolar

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
6521857
6518736
220
6518735
200
6518734
160
6518732
150

Slutpris EUR:
4 175 SEK, 470 USD
Utropspris EUR: