Ulrika Hydman Vallien akvarell

846408

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, akvarell, ca 42x29 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Rum 18

Budhistorik (22 bud)
6528878
4 800
6528651
4 600
6528876
4 400
6528651
4 200
6528626

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.