Glaspistol

846476

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900/2000-tal), skulptur i form av pistol, glas, osignerad, längd ca 37 cm

Smånagg vid mynning

Glas, Övrigt glas

Drottninggatan 36, Malmö

Glaspistol

Budhistorik (1 bud)

6527489
2020-11-27 21:29:35

2020-11-28 kl 10:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.