Skulptur i brons

861433

SKULPTUR, tjur, brons, Japan, 1900-tal, hornen i horn, bär märkning, höjd ca 15, längd 30 cm

Horn med lagning

Orientaliskt, Skulptur

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Skulptur i brons

Budhistorik (16 bud)
6695290
3 600
6695441
3 600
6695290
3 400
6695278
3 200
6689353

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.