Färglitografi

862293

FÄRGLITOGRAFI, komposition, otydligt signerad, nr 24/70, oramad, arkmått ca 86 x 58 cm

Hanteringsmärken

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Färglitografi

Budhistorik (1 bud)

6681174
2021-01-09 16:02:34

2021-01-14 kl 14:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.