Reinhold Ljunggren 3 st färglitografier

862367

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006) 3 st, färglitografier, motiv från Stoclholm, signerade och numrerade 145/310, 39x27, 40x31 samt 40x30 cm

Ej examinerade ur ram

Fack 50

Budhistorik (6 bud)
6694953
550
6694547
500
6687111
450
6677665
6679253

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.