3 stolar

862491

STOLAR, 3 st. 1900-tal, bok och stålrör, en stål blåmålad, triangulära sitsar, sitthöjd 44 cm
Skador: Bruksslitage, faneravslag

Bruksslitage, faneravslag

Möbler, Stolar

Hylla 9

3 stolar

Budhistorik (27 bud)
6695390
6695386
6695381
1 900
6695379
1 800
6695371
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.