PER SUNDSTEDT bordslampa modell Mars

862632

PER SUNDSTEDT, "Mars", bordslampa, Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft, trumpetfot i förkromad metall, skärm i vit plast, höjd ca 59, diameter ca 47 cm

Ej funktionstestestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Design

Rum 4

Budhistorik (15 bud)
6695432
6695423
950
6695421
900
6695413
850
6685650

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.