Livboj

862741

LIVBOJ, tidigt 1900-tal,målad med texten Garmer som var en pansarkryssare, diameter ca 75 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Nautica/Technica

Livboj

Budhistorik (5 bud)
6693979
6693977
1 400
6692086
6685199
6682182

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.