Bord/ MÖSSBORD

862835

BORD/ MÖSSBORD, 1800-tal, furu, allmoge, betsat, höjd ca 67, 94x78 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Bord/ MÖSSBORD

Budhistorik (12 bud)
6695363
1 600
6677624
6695361
1 400
6677624
1 300
6688221

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.