Lisa Larson figuriner

862862

LISA LARSON, 3 st figuriner, Gustavsberg, "Pelle", "Johanna", samt en ur serien "All Världens Barn", höjd mellan ca 21-15,5 cm

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Lisa Larson figuriner

Budhistorik (8 bud)
6697361
2 400
6697261
6697261
1 900
6695907
1 800
6695761
1 700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.