Jose Ortega litografi

862876

JOSÈ ORTEGA (1921-1990) Komposition med figurer, ej signerad, ca 68x68 cm

Fack 25

Jose Ortega litografi

Budhistorik (2 bud)

6696976
6681060

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.