Taklampa mässing

862890

TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, 5 ljusarmar, höjd exl. upphängning ca 38, diameter 70 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruks- och ålderslreaterat slitage, repor och märken

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa mässing

Budhistorik (9 bud)
6692917
850
6691480
750
6688830
700
6688353
650
6688107
600

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.