Slagbord teak

862923

SLAGBORD, teak, två löstagbara skivor, 1950-tal, bredd 79, längd 62 (varje skiva 60 cm, totalt 182 cm), höjd 73 cm

Slitage, nötningar, skavmärken

Möbler, Matbord

Rum 11

Slagbord teak

Budhistorik (2 bud)

6696465
700
6686975

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.