Bokhylla Ulferts

862929

STEN ENGDAHL & TAGE OLOFSSON, bokhylla, Ulferts ,1950/60-tal, med hyllplan, totalhöjd ca 174, bredd ca 100 cm, djup ca 50 cm

Bruksslitage, glaslyckor saknas

Möbler, Hyllor

Rum 9

Bokhylla Ulferts

Budhistorik (1 bud)

6697273
2021-01-14 14:11:58

2021-01-14 kl 14:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.