Golvlampa 1900-tal

863160

GOLVLAMPA, 1900-talets senare hälft, 5 st ljusarmar, gulmetall, fot av plast med tung fyllning, höjd ca 210 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 14

Golvlampa 1900-tal

Budhistorik (19 bud)
6697477
2 400
6697411
6697414
6697411
6697356
1 400

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.