Slagbord

863189

SLAGBORD, 1800-tal, bemålat i vitt, slag med enkla grindar, höj ca 74, 95x43, utfällt ca 163x95 cm

Bruksslitage, senare bemålat

Möbler, Matbord

Rum 6

Slagbord

Budhistorik (8 bud)
6690800
6696794
6690800
6686593
1 800
6686592
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.