Carl Fredrik Reuterswärd

863261

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): figurkomposition, monogramsignerad samt numrerad CFR 31/90, färglitografi, ca 30x22 cm

Ej examinerad ur ram

Carl Fredrik Reuterswärd

Budhistorik (10 bud)
6695552
6691549
6695551
6691549
900
6695550
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.