Soffa Illum Wikkelsø

863324

ILLUM WIKKELSÖ, soffa, 1960-tal, tresitsmodell, lösa plymåer klädda i velour, avsmalnande ben i palisander, producerad av Holger Christiansen, sitthöjd ca 40, längd 220, djup 79 cm

Minimalt slitage

Ändringar/tillägg
CITES-intyg medföljer. Finns att hämta i utlämningen.

Möbler, Soffor

Rum 1

Soffa Illum Wikkelsø

Budhistorik (12 bud)
6697330
12 000
6697223
8 000
6696077
6 400
6694917
3 200
6689311

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.