Stolar 8 st Offecct Interiör AB

863649

STOLAR, 8 st, Offecct Interiör AB, Tibro, 1900-talets andra hälft, stomme av björk, bandflätad rygg och sits, etikettmärkta, stapelbara sitthöjd ca 45

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar, Design

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (14 bud)
6697490
1 800
6697488
1 700
6697485
1 600
6697484
6697482
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.