Stolar 8 st Offecct Interiör AB

863651

STOLAR, 8 st, Offecct Interiör AB, Tibro, 1900-talets andra hälft, stomme av björk, bandflätad rygg och sits, etikettmärkta, sitthöjd ca 45

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar, Design

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (6 bud)
6697486
1 300
6697467
6696801
6697466
6696801

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.