Oljemålning Anders Waldur

863793

ANDERS WALDUR (1867-1946), kopia efter orginal, signerad, daterad sept 1945, olja på duk, ca 100 x 135 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Anders Waldur

Budhistorik

2021-01-13 kl 21:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.