Arne Norell soffa Cromwell skinn

863997

ARNE NORELL, soffa, "Cromwell", 1900-talets andra hälft, klädsel i skinn, lösa plymåer, ben i betsad ek, etikettmärkt, 1900-talets andra hälft, längd ca 212 cm, sitthöjd 43 cm

Slitage, fläckar, en dyna med reva, revor och hål i tygbeklädnaden på undersidan

Möbler, Soffor

Rum 2

Budhistorik (26 bud)
6695405
7 600
6695400
7 400
6695404
7 400
6695400
7 200
6695403
7 000

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.