Rosa Ekelund olja på duk

864066

ROSA EKELUND (född 1933): "Tulpan Transport", signerad, olja på duk, ca 79x49 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Rosa Ekelund olja på duk

Budhistorik (1 bud)

6691041
2021-01-12 18:02:50

2021-01-14 kl 14:14
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.