Lena A Linderholm färglitografi

864243

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Ur min blå kanna", signerad, färglitografi, bildmått ca 43,5x63 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (10 bud)
6697525
850
6697519
6697156
750
6695373
700
6682973
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.