Lena A Linderholm färglitografi

864246

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Solrosängel", signerad, färglitografi, bildmått ca 60x43 cm

Fack 54

Budhistorik (21 bud)
6697392
1 600
6696724
6697390
6696724
1 400
6697387
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.