Ernst Billgren saltkvarn

864273

ERNST BILLGREN (född 1957): Saltkvarn, skyltsignerad samt numrerad 144/300, brons, trä samt mossaik, krön i form av älghuvud, höjd 35 cm, i originalkartong

Diverse

Monter 11

Ernst Billgren saltkvarn

Budhistorik (16 bud)
6697546
2 800
6695515
2 600
6695515
2 400
6693058
6693036

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.