Madeleine Pyk färglitografier

864352

MADELEINE PYK (född 1934): Mapp: "Tre tigrar", signerade och numrerade M Pyk, 153/325, färglitografier, bladmått 59,5x39,5 cm

Madeleine Pyk färglitografier

Budhistorik (10 bud)
6697502
5 200
6696937
5 000
6697495
5 000
6696937
4 800
6697491
4 600

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.