Anders Zorn etsning

864410

ANDERS ZORN (1860-1920): August Saint Gaudens II, 1897, signerad Zorn, etsning, 13,5 x 20 cm, bladstorlek 25x32,5 cm

LITTERATUR: Asplund 114, Hjert & Hjert 74, ZG 114

Lös i ramen

Anders Zorn etsning

Budhistorik (12 bud)
6696306
6 000
6696414
6 000
6696306
5 800
6696413
5 600
6696306
4 800

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.