Buddha trä

855225

BUDDHA, bemålat och guldlackat trä, Sydostasien, höjd 47 cm

Bortfall av färg och guldlack, slitage, smärre skador

Orientaliskt, Konsthantverk, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Buddha trä

Budhistorik (7 bud)
6872234
11 500
6873581
11 000
6872234
10 500
6872010
10 000
6872010
8 200

Slutpris SEK:
11 500
1 102 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.