Beck & Jung

874234

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Cirkelkomposition, signerad och daterad Beck o Ljung 1974, 44/50, färgserigrafi, ca 99x99 cm

Ej examinerad ur ram

Drottninggatan 36, Malmö

Beck & Jung

Budhistorik (13 bud)
6864848
2 800
6863519
2 600
6863519
6860628
6863487

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.