Skulptur

876924

SKULPTUR, orientalisk, trä, 1900-tal, skuren dekor i form av fohund, höjd 27 cm.

Slitage.

Diverse, Orientaliskt

Geijersgatan 14, Göteborg

Skulptur

Budhistorik (1 bud)

6869892
2021-02-27 13:20:32

2021-02-27 kl 21:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.