Bengt Lindström

876952

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008); färglitografi, signerad och numrerad 44/95, figurkomposition, bladstorlek 53x75.

Ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Bengt Lindström

Budhistorik (17 bud)
6865280
6865067
950
6865067
900
6865061
850
6865044

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.