Ragnar Sandberg akvarell

877145

RAGNAR SANDBERG (1902-1972); akvarell, monogramsignerad och daterad 1952, bildstorlek ca 32 x 21,5 cm.

Litet nålhål, i övrigt gott skick, ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Ragnar Sandberg akvarell

Budhistorik (3 bud)

6862231
6852798
6845777

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.