Oscar Reuterswärd akvarell med tusch

877150

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002); akvarell med tusch, signerad, komposition, bladstorlek 30x22 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konst, Teckningar

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (4 bud)

6858595
6857252
6845776
6843522

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.