Einar Jolin blyertsteckning

877155

EINAR JOLIN (1890-1976); blyertsteckning, signerad och daterad 1926, modellstudie, 36x23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konst, Teckningar

Geijersgatan 14, Göteborg

Einar Jolin blyertsteckning

Budhistorik (4 bud)

6865562
6856278
2 800
6847257
1 700
6843844
1 600

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.