Andzej Plotski, akvareller

878793

ANDRZEJ PLOTSKI (Polen/Sverige, född 1949): (9) Landskap samt Lundamotiv, akvareller, signerade Plotski samt daterade 06 och 05, mått: 5 st, 24x32 cm, 3 st: 15x21 cm (julkort), 1 st: 12x10 cm (dubbelkort).

Drottninggatan 36, Malmö

Andzej Plotski, akvareller

Budhistorik (1 bud)

6845353
2021-02-21 22:39:42

2021-02-24 kl 11:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.