Akvarell Erik Hast

879219

ERIK HAST (1872-1947): "Erna, Råå 1925", signerad E. Hast, H.B.G, akvarell, ca 38x49 cm

Mindre fläckar

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Akvarell Erik Hast

Budhistorik (13 bud)
6846074
6846073
950
6846071
900
6846069
850
6846068

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.