Väggdekoration

879260

VÄGGDEKORATION, Sydostasien, 1900-tal, snidat trä med färgrester, mått 11x16x19 cm

Mindre skador, torrsprickor

Orientaliskt, Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Väggdekoration

Budhistorik

2021-02-27 kl 15:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.