Oidentifierad konstnär oljemålning

879617

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kristi begabbande, 1800-tal, olja på duk, ca 36x26 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Fack 47

Budhistorik (2 bud)

6837763
6835383

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.