Inramad väska

879625

INRAMAD VÄSKA, måleri och broderi på siden, signerad Leroy, ramens innermått ca 32x32 cm

Slitage, mindre fläckar

Diverse

Fack 49

Inramad väska

Budhistorik (3 bud)

6854603
6835806
6834271

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.