Oljemålning Stig Olson

879683

STIG OLSON (född 1947): Öppen dörr, signerad Stig Olson Genarp, olja på duk, ca 45x32 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Stig Olson

Budhistorik (22 bud)
6855408
6855675
1 900
6855408
1 800
6854132
1 700
6835931
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.