Pär Lindblad olja

879713

PÄR LINDBLAD (1907-1981): stilleben, signerad Pär Lindblad, olja på pannå, ca 25x24 cm

Konst, Nutida

Fack 27

Pär Lindblad olja

Budhistorik (11 bud)
6854566
6854261
6854234
6854234
900
6854228
850

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.