Piedestaler

879746

PIEDESTALER, 2 st, 1 par i form av kolonner med korintisk kapitäl, bemålat konstmaterial, höjd ca 81 cm

Lagningar, nagg, slitage

Diverse, Samlarobjekt

Rum 16

Piedestaler

Budhistorik (13 bud)
6855386
1 400
6855379
1 300
6855375
6855375
6855098

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.