Punschmuggar silver

879803

PUNSCHMUGGAR, 8 st, silver, CGH, 1900-talets mitt, invändigt förgyllda, höjd ca 5 cm, vikt ca 337 g

Bruksslitage

Silver

Monter 1

Punschmuggar silver

Budhistorik (12 bud)
6838741
6854806
1 900
6838741
1 800
6834600
1 700
6834600
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.