Hyllsystem Poul Cadovius

879945

POUL CADOVIUS, hyllsystem, "System Royal", 1960-tal, teakfanér, bestående av 7 väggskåp, ca 80x28-37 cm, 7 stänger, höjd ca 183-198 cm, 23 hyllplan, ca 80x20-30 cm

Skador, slitage, märken, slitage
SAV garanterar ej att alla skruvar mm finns

Möbler, Övriga möbler, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Hyllsystem Poul Cadovius

Budhistorik (55 bud)
6855523
16 000
6855522
15 500
6855518
15 000
6855520
15 000
6855518
14 500

Slutpris SEK:
16 000
1 533 EUR, 1 800 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.