Brosch 1800-tal

880083

BROSCH, 14K guld, 1800-tal, diameter 36 mm, vikt ca 8,5 g

Åldersrelaterat slitage, små bucklor.

Guld/Smycken

Södra kajen 14, Helsingfors

Brosch 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
6855164
170
6846597
160
6846596
150
6846595
140
6836221
130

Slutpris EUR:
170
1 775 SEK, 200 USD
Utropspris EUR:
200