Joakim Allgulander färglitografi

880175

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965):"Before and After" signerad och numrerad Joakim Allgulander, 2/210, färglitografi, ca 45x45 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 72

Budhistorik (20 bud)
6865675
3 600
6865589
3 400
6865672
3 400
6865589
3 200
6865669

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.